free css templates

Tehetségígéretek

2020/2021-es tanév

2020.11.26.

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei 1. helyezés

Lada Vince, Pauer Áron, Diószegi Borka, Torma Domonkos
3.c
Felkészítő: Babos Tamásné  

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei 1. helyezés

Kovács Donát, Bognár Dominik, Németh Áron, Kántor Dániel 
7.d
Felkészítő: Pauska Péter 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei 2. helyezés

Kertész Adél, Kovács Eszter, Kovács Emma, Nagy Szonja
3.c
Felkészítő: Babos Tamásné 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei
3. helyezés

Elekes Benedek, Kovács Krisztián, Várnagy Zalán, Ádám Péter 
3c
Felkészítő: Babos Tamásné

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei
3. helyezés

Csikós Zétény, Pallagi Péter, Godány Dóra,  Ladányi Lotti,  
4.a
Felkészítő: Farkas Tímea

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei
4. helyezés

Mong Zsófia, Szabó-Dozmati Liliána, T. Nagy Sándor Benedek, Trenka Barnabás
4.a
Felkészítő: Farkas Tímea

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei 6. helyezés

Csikós Nimród, Farkas Donát, Halasi Dániel, Kaszás Márton
3.c
Felkészítő: Babos Tamásné

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei 6. helyezés

Cser Dániel, Biczó Bence, Méder Levente, Szabó Zétény
6.c
Felkészítő: Pauska Péter 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei 7. helyezés

Csikós Kitti, Szabó Tímea Szidónia, Farkas Ramóna, Egyedi Réka
7.d
Felkészítő: Pauska Péter 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei
7. helyezés

Molnár Boglárka, Gordos péter, Keöves Anna, Köpefalnagy Adorján
4.b
Felkészítő: Kömives Attiláné 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei
8. helyezés

Papp Tamara,Szamosfalvi Bence, Kovács Lőrinc, Stadler Eszter
5.b
Felkészítő: Pauska Péter 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei
11. helyezés

Biczó Panna, Keretész Dalma, Kerecsényi Kata, Mátyus Zara Lilla
6.c
Felkészítő: Pauska Péter 

Mobirise

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 18. helyezés

Csányi Anna Róza, Király Anna, Szemeti Emma. Horváth Flóra Sára
6.a
Felkészítő: Pauska Péter 

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
1. helyezés 

Bányai Áron, Gyémánt Kálmán Bendegúz, Illés András, Kelemen Koppány
3.b
Felkészítő: Csillag Beáta

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2. helyezés 

Torma Domonkos, Ádám Péter, Kovács Krisztián, Várnagy Zalán
3.c
Felkészítő: Uhrin Renáta

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 3. helyezés 

Halász Virág, Kertész Adél, Kovács Eszter, Nagy Szonja
3.c
Felkészítő: Uhrin Renáta

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 3. helyezés 

Fekete Zoltán, Szilva Jázmin, Trenka Barnabás
4.a
Felkészítő: dr. Dubicz Katalin

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei
7. helyezés 

Csikós Zétény, Pallagi Péter, T. Nagy Sándor Benedek
4.a
Felkészítő: dr. Dubicz Katalin

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 8. helyezés 

Lakatos-Verger Ármin, Láng Levente, Ruff Márk
4.b
Felkészítő: Kövesiné Krausz Gizella

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 10. helyezés 

Beniczky Máté, Fábián Máté, Kónya Marcell, Szabó Lehel Nimród
4.b
Felkészítő: Kövesiné Krausz Gizella

Mobirise

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 11. helyezés 

Képli Dávid, Cser Dániel, Molnár Botond, Kis Levente
6.c
Felkészítő: Csordás Katalin

Mobirise

Szép magyar beszéd verseny iskolai forduló

1. helyezés: Mátyus Zara Lilla 6.c
2. helyezés:Svéda Lili Hanna 6.a
3. helyezés: Ádám Nikolett 5.c
3. helyezés: Tüdő Máté 5.c
Felkészítők: Pauska Péter, Csépleő Cecília 

Mobirise

Atlétika körzeti verseny 3. helyezés

Képli Zsanett 4c, Fiál Vivien 4c, Képli Zsófia 4c, Kratancsik Flóra 5a
Felkészítő: Varga Réka és az ARAK U11 utánpótlás edzője

2020.10.22.

Mobirise

Lada Vince 3.c

Katica Könyvműhely írópalánta verseny országos 3. helyezés.
Felkészítő: Babos Tamásné. 

Mobirise

András Nóra 4. a

Herman Ottó környezeti verseny országos 5. helyezés.
Felkészítő: Farkas Tímea.

Mobirise

Németh Dominik és Várnagy Zalán 3.c

Gárdonyi Géza Országos Logikaverseny országos 14. és 19. helyezés.
Felkészítő:Uhrin Renáta. 

A 2019/2020-as tanévben egyetlen napot sem hiányoztak

Mobirise

Alsó tagozat

2.a: Fekete Anna, Fülöp Zalán
2.b: Vass Ádám
2.c: Horváth Csenge, Szalay Nóra, Salacz Mira
3.a: Tósoki Márk
3.c: Németh Dominik, Pauer Áron
4.a: Fekete Zoltán, Kormos Anna, Szabó Lóránt Kolos, Szilva Jázmin 4.b: Friman Bianka, Lakatos-Verger Ármin, Molnár Boglárka
4.c: Harmati Zsófia, Vízi Milán

Mobirise

Felső tagozat

5.a: Buday Dóra, Jurászik Kevin, Polányi Petra
5.b: Harmath Ádám, Tuba Máté
6.a: Czímer Benedek, Németh Léna
6.b: Kovács Dorka
6.c: Kutai Kristóf
7.c: Tajti Marcell
7.d: Szilva Dávid
8.c: Walter Nóra
8.d: Kertai Levente, Aliquander Milán

Címünk

SZIGET UTCA 1.                     
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR

Elérhetőségek

Email: igazgato@telekisziget.hu
iskola@telekisziget.hu

Telefon: 06-22-504-515
Fax: 06-22-504-515

OM azonosító: 

030192